Leden 2008

history

26. ledna 2008 v 13:31 -History
Nová rubrika se jménem "history", ukáže všechny moje layouty. Některý byly lepší, někteří horší, no posuďte samy. Na velký náhled se dá podívat tak, že kliknete na miniaturu stránky.
___________________________________________________________________________

12) layout Violin and crow
Doba: Od 28.11.2008 -
Enter:
Náhled:

___________________________________________________________________________
11) layout Impossible love
Doba: Od 21.5.2008 - 28.11.2008
Enter: Zde
Náhled: Zde
Och tak tento layout jsem si opravdu oblíbila. Také tu byl celý půlrok. Opravdu mám ráda zelenou barvu a tento odstín se mi i docela povedl. Inpossible love tento název obrázek opravdu vystihoval. Krása krása já vím, neměla bych si to dílko tolik vychvalovat, ale prostě si nemohu pomoct. Se slzami v očích se s ním loučím....
___________________________________________________________________________
10) layout Flower princess
Doba: Od 2.5. 2008 - 21.5. 2008
Enter: Zde
Náhled: Zde
Tento layout byl z těch víc propracovaných. Vypadal pohádkově a velice vznešeně. Byl hodně světlonký, takže na něm bylo všechno vidět. Vydržel tu docela dlouho, i když byly tu i layouty delší dobu jak tento. Prostě a jednoduše byl moc hezkej a byla jsem s ním moc spokojená.
____________________________________________________________________________
9) layout Magic brown
Doba: Od 28.4.2008 - 2.5.2008
Enter: Neměl
Náhled: Zde
Tento layout měl nádhernou barvu a byl opravdu hezký, jediný problém byl že byl takto hezký jen večer. Jeho tmavost zapříčinila ve slunci prakticky neviditelné písmo a nakonec i záhlaví. Byl hezký ale řekla bych že byl prostě jenom přechodný než najdu nějaký jiný obrázek, který mě upoutá natolik že ozdobí moje stránky na delší doubu.
____________________________________________________________________________
8) Layout Little fairy
Doba: od 23.3.2008 - 28.4.2008
Enter: Zde
Náhled (obrázek): Zde
Tak tento layout se mi opravdu líbil. Byl v moc hezké barvě a měl hezký motiv. Malou vílu sedící si jen tak na větvi v lese. Opravdu hezký. Nic tomuto layoutu nemohu vytknout. Ale to asi žádnému, i když...
____________________________________________________________________________
7) Layout Třpit
Doba: Od 18.2.2008 - 24.3.2008
Enter: Náhled
Náhled: Zde
Tento layout se mi opravdu moc líbil. Taky tu byl víc jak měsíc, že? No akorát já chytrá jsem si zapomněla udělat skin, tak to uvidíte v čisté verzi před rozřezáním. Lay měl moc hezké oddělovače a byl v příjemných teplích barvách. No odstíny hnědé a zlatá, myslím si že to je jeden z mála, kterej se mi opravdu povedl, ale nebudu se podceňovat. :) Obrázek sedící víly byl od stejné autorky jako obrázek v layoutu River Dream.
__________________________________________________________________________
6) layout Pták ohnivák
Enter: Zde
Náhled: Zde
Tenhle layout byl opravdu propracovanej, ale byl až příliž úzkej a to mě štvalo. Byl tu historicky nejkratší dobu. a to necelých 14 dni.
__________________________________________________________________________

5) layout River dream
Takže, tento layout se mi líbil zatím nejvíce. Vydržel tu necelý měsíc, i když možná ten měsíc to bude. Byl romantický a něžný. Doufám že takových layoutů se tu objeví víc. No posuďte sami.
Náhled
Enter
__________________________________________________________________________
4) layout Snowing day
Náhled: Zde
Tento layout se mi vcelku líbil, ale moc dlouho se tu neohřál. Už také proto že byl zimní a sníh moc dlouho nebyl, Přišel sem na stránky těsně před vánoci a odešel v polovině ledna. Podle mne měl ale moc příjemný barvy.
________________________________________________________________________
3) layout Pride
Náhled: Zde
Ano název pýcha se k tomuhle layoutu bezpochyby moc hodil. Namyšlená šlechtična se svým kocourem. Ovívající se vějířem. Honosné šaty a pohrdavý pohled. Ten se mi moc líbil pro Takže vše k sobě moc dobře pasovalo. Byl tu poměrně dlouhou dobu.
_________________________________________________________________________
2)Layout Season
Náhled: Zde
Tak tento layout tu byl opravdu zatím nejdéle. Nehledě na to, že byl naprosto nepřekonatelný, ale postupem času, se to jistě změní. Krásné barvy a úžasný motiv. Roční období. Zima a podzim. Tedy královna zimy a královna podzimu.
___________________________________________________________________________
1) Layout Orange
Můj první layout ve photoshopu, takže nic moc. Každý na něčem začínal. Byl tu poměrně dlouho, jelikož mi dalo zabrat se v photoshopu pořádně naučit dělat.
Náhled:
Enter

Benátský karneval

25. ledna 2008 v 21:38 | Issabellkaa |  nahled
Náhed: Zde
Počet použití: 1
Benátský karneval. Láska, přetvářka?..

Return

20. ledna 2008 v 22:40 -Manga
Náhled: Zde
Počet použití: 1
Noví layout s anime motivem. Trochu jiný, než jak jste zvyklí :)
dobře funkční na 1024x768

Lagoon

17. ledna 2008 v 18:17 -Nezařaditelné
Náhled: Zde
Počet použití: 2
Tento layout se mi líbí už kvůli těm barvám, ale nějak jsem nevěděla kam ho mám zařadit tak skončil ve složce "Nezařaditelné"

Passion

14. ledna 2008 v 18:49 -Romantické
Náhled: Zde
Tenhle layout se mi opravdu líbí. Passion...

Blendy

12. ledna 2008 v 13:27 -Blendy
-----------------------------------------------The other Boleyn girl--------------------------------------
Včera jsem zkoukla nový historický film s natalie portman a Scarlett Johansson. Vřele doporučuju opravdu. Udělala jsem hnedka k tomuto filmu dva hezké blendíky.
blend blend

---------------------------------------------------Liv Tyler----------------------------------------------------
Nový blend s Liv Tyler. Našla jsem jedny hezký fan stránky se spoustou nádhernách fotek. odle mne jeLiv jedna z nejhezčích žen které se dostaly na plátna kin. Totot jistě není jediný blendík s ní.

---------------------------------------------------Anne Hathaway----------------------------------------
Jelikož jsem proti jiným grafikům trochu zaostala v dělání blendů, udělala jsem další dva a to s Anne Hathaway. Nějak mě to začalo bavit :D (stačí jen kliknout na minuaturu)
blend
blend


-----------------------------------------------------Jessica Alba----------------------------------------------
Tak mám tu nový layout a to s jessicou albou. Mám hrozitánský nedostatek obrázků a fantazie na layout tak alespoň toto, abych nevyšla ze cviku... (stačí kliknout na miniaturu)
blend

Buttonky

12. ledna 2008 v 12:30 | Issabellkaa |  -Buttonky
________________________________________________________________________

Roční období

12. ledna 2008 v 12:13 | Issabellkaa |  -Roční doba
→←
Jaro
Léto
Podzim
Zima
→←

Layouty

12. ledna 2008 v 11:56 -Layouty

→←
→←

→←
Layouty na kterých jsem začínala.
(Již si o ně nepiště. Tyto layouty nejsou už k dispozici.)
→←
Naruto

11. ledna 2008 v 21:51 -Manga
Náhled: Zde
Počet použití: 5
Nový layout s Naruto tématikou

Co si o tom myslím já

10. ledna 2008 v 22:34 -Co si o tom myslím já
Jelikož mi již přišlo hodně meilů s žádostí dát tip a zhodnocení na jejich blog, udělala jsem novou rubriku. Doufám že si vás tím nijak neznepřátelím, je to pouze pro ty, co se mne na to samy zeptají a to do komentářů. Stačí napsat pouze odkaz na vaše stránky. Napíšu stručnou kritiku, ale i pochvalu a řeknu vám nějaký ten trik jak si stránky vylepšit vlastní rukou. Toto není bráno jako posmívání ani vyvyšování. Má to být myšleno jako přátelská rada, kterou si samy vyžádáte. A navíc je to pouze můj úhel pohledu. Takže, budu ráda když mi sem někdo napíše a já tím někomu pomohu zvelebit stránky.
____________________________________________________________________________
První kdo se mi přihlásil o zhodnocení svého blogu byla pájinka a tady je můj verdikt:
Odkaz: Zde
Podle mne moc hezký obrázek. Jednoduchost je krásná….
Jinak určitě bych změnila menu, je docela úzké na tak dlouhé texty, a když už jsem u toho menu tak se mi líbí řešení nadpisů (rubriky, archív atd.) barevnost musí být.. (typ. Zkus podobnou barvu jako má květina)
Z pohledu člověka co si jde k tobě přečíst nějaký článek, dala bych na úvodní stránku co nejméně viditelných článků maximum je tak 10. Mám docela malé rozlišení obrazovky, skoro každý nyní má plochý monitor a ten nemá 1024x768 (jen některé) A pořád mám vůli u pravé strany. Klidně můžeš zvětšit celou šířku stránky. Dále bych asi zvolila menší písmena ne úplně malinký. Vypadá to pak efektivněji. A taky zkus blog nějak oživit něčím nečekaným. Převládá ti zde bílá tak zkus udělat nějaký bláznivý rámeček třeba dvojitý. Jinak obsahově máš moc hezký blog. Doufám, že se za to ne mne nijak nebuš zlobit.
Rada:
 1. Změnit rozměry menu
 2. Zvětši rozměry stránky (typ. Pokud nechceš aby stránky zasahovaly do kytičky, dej zarovnat stránku na levo a otevři okraje stránky tam zasej levý okraj potřebnou velikost v px. A posuneš si stránku přesně jak budeš potřebovat)
 3. Změň velikost písmen ( tak 12-13 px)
 4. Oživ to třeba rámečkem (typ. Použij stejnou barvu jako pozadí nadpisů v menu)
____________________________________________________________________________
Takže pokud jsem dobře pochopila pak tu máme dalšího adepta na zhodnocení jeho blogu.
Odkaz: Zde
Předem řeknu, že ty kachničky jsou velice hezké...
Na mne je tam až moc barev. Máš tam použitou žlutou, šedou (dva druhy), černou, červenou a bílou to je na jeden blog až moc barev. Dává to potom dojem přeplácanosti. Máš černé záhlaví, proč si tedy nepokračovala stejnou barvou i do stránky a menu? Mohla si dát šedou do okraje stránky a písmo dát bílé jak ho máš a udělat tam nějaký prvek žlutý aby tam na to kachničky nebyly sami. Jinak jsem zastánkyní středně velkého menu a to jsi ještě s lezervou splnila. Nesnáším, když něco hledám a bum je tam kilometrové menu, to mě vždy předje chuť tam vůbec něco hledat a jdu raději jinam. Když už jsem u toho menu pak bude asi lepší, když zprávu autorovi dáš úplně pod celé menu aby to všechno bylo hezky u sebe ale to už je jenom malinká drobnost..
Jinak obsahově máš moc hezkej a vtipnej blog, už ty kachničky mi vyloudili úsměv na tváři.
Rada:
 1. Změň barvy na blogu..
 2. Změň barvu písma hlavně v menu
 3. Udělej nějakej žlutej prvek
- žlutý podtržení pod rubrikou, odkazama atd.
- nebo dej v nastavení stránka- barvu odkazu ale ne první, ale druhý barvu žlutou bude to mít taky hezkeh efekt.
-nebo dej pozadí rubrik žlutou - je tu mnoho věcí jak by se dal blog oživit, ale to už je jenom na tobě, hlavně zvol jenom jednu ze všech variant...
Doufám že jsem ti nějak pomohla a nebudeš se na mne zlobit ..
____________________________________________________________________________
Tak mám tu další blog na zhodnocení a tím je blog www.absolutely.blog.cz
Skin 1: Zde
Skin 2: Zde
(Odkazy už nebudu dávat, jelikož majitel si změní layout a pak víte kuloví co jsem hodnotila...)
No na první pohled mi to přijde hodně přeplácaný. Ani tak se nezajímám o to co je napsáno a o čem blog je. Spíš mi oči těkají z jedné barevné linie do druhé. Je to stále tak i po nějaké době, co jsem si začala číst obsah blogu.Stále se ale nemohu pořádně soustředit díky jeho chaotickému designu.
Tím ovšem netvrdím, že je hnusej nebo tak, jenom že je tam až příliš výrazných barev. V tomto případě, se za žádnou cenu neměli barvy dělit uprostřed textového pole. Menu je nevíc díky tomu až moc malinké, ovšem to by ani tak moc nevadilo.
Písmo navíc mohlo být větší, já ho vidím majitel také, ovšem musíme myslet i na ty co hůře vidí nebo nosí brýle. I když i já si musela přisednout blíže k monitoru.
 • Rady co a jak zlepšit:
- zvětšit písmo
- zvětšit menu
- a asi vyměnit design, ale to už je na majiteli
p.s: Tím opravdu neříkám, že design není hezký, je nápaditý, ale nedomyšlený. Záhlaví se mi moc líbí.
____________________________________________________________________________
Další blog na zhodnocení - www.trumpery.blog.cz
Skin: Zde
Blog je hezký, decentní, velice se mi jeho design líbí Ale nějaký bodíky si zde najdu.
 • Začala bych asi tím co první vidím a to jsou silné okraje. K tak famóznímu obrázku se zajímavým řešením slabých čárek mi tam široké okraje nesedí. Jemný obrázek potřebuje jemné okolí. Já osobně bych to zjemnila okrajem pokud "solid" pak 1-2px. To podle mne bohatě stačí. Neboj bude to vidět, jelikož používáš světlou barvu.
 • V záhlaví mohl být text napsán jemnějším písmem a nebo také vůbec. Obrázek by sám vystačil. Je ohromně zajímavý.
 • Barvu písma jsi zvolila dobrou jen co do očí trochu bije je barva odkazů po najetí myši. Bílá se tam nehodí. Světle krémová by byla lepší jelikož bílá je v tomto případě přehnaně nápadná.
 • K menu bych nic neměla je to krátké a výstižné pro obsah celého blogu
 • Já osobně preferuji menší písmo, vypadá to hezčí. A na jednom řádku je více jak 4 slova… (to je obrazně řečeno)
Jinak tento blog je opravdu hezký.
____________________________________________________________________________
Dalším blogem je http://www.sammael69.blog.cz
Skin 1: Zde
Skin 2: Zde
Skin 3: Zde
Tento blog je obsahově pěkný, ale chybičky se tu najdou, ale i detaily moc hezké.
 • Když jsem vešla na tvoje stránky, hned mě upoutal veliký černý netopýr, jméno nad ním tím pádem zcela zaniká. Volila bych asi menší velikost.
 • Další věc po které mi těkají oči je asi záhlaví. Takto upravené foto není nijak hezké ba naopak. Nehledě na to že je záhlaví až přespříliš veliké. Zvolila bych asi vzhledem k barevnosti blogu černobílé foto s nějakým fialkovým prvkem.
 • Co se týče menu, popisky jsou moc hezké. Zvolila jsi trefný typ písma pro tvůj blog. Ale oživila bych to asi rámečkem jen na pravé straně a ve stejné barvě jako písmo.
 • K písmu určitě bych změnila to červené písmo jelikož se tam vůbec nehodí.
 • Velice ale chválím zápatí je krásný.
 • Musím ale upozornit, že hodnotím obálku blogu nikoli jeho obsah!

The painted veil

7. ledna 2008 v 16:41 -Filmové
Náhled:Zde
Filmový layout na podle mne bezkonkurenční film, plní emocí a smrti The painted veil (barevný závoj)

Misery and fears

7. ledna 2008 v 13:29 -Smutné
Náhled: Zde
našla jsem na deviantart jednu holčinu co moc krásně kreslí, takže jsem udělala nějaký ten lay s její tvorbou.

Beautiful snow

4. ledna 2008 v 13:36 | Issabellkaa |  -Zima
Náhled: Zde
Lay zaměření na jedno z nejhezčích ročních období.. zimu..