Červen 2008

Early morning 2 - blogový!

30. června 2008 v 12:12 | Issabellkaa |  -Přírodní
Náhled: Zde
Předem se vám moc omlouvám za nepřidávání nových layoutů a celkově grafiky. Zabidluju se v novém bytečku u svého přítele a počítač mám doma, takže čas neni. Ale slybuju že přes prázdniny se to jistě změní jelikož v době kdy je přítel v práci jsem doma u počítače :)
Tak teď k layoutu. Není nikdo kdo by ho už neviděl, avšak je jiný a to v čem? je na blog.cz, a proč jsem ho udělala i na blog? Jelikož mi o něj píšete anižby jste měly webové stránky ale blog máte. Je hezoučký takže jsem neváhala a udělala i tuto jeho druhou verzi. Takže doufám že si o něj znova napíšete jelikož jinak bych to dělala zbytečně.

Early morning

12. června 2008 v 21:08 | Issabellkaa |  webove
Náhled: Zde
WEBOVÝ LAYOUT
Zatím zařazen v nezařaditelných.
Tak a je hotovo, chtěla jsem udělat trochu romantickej, jemnej layout. Myslím si, že se i povedlo. Tak tedy pište do návštěvní knihy nebo do komentářů (blog.cz) jak se vám líbí moje první webové stránky (layout) pro veřejnost. Právě jsem odstartovala svou éru webových layoutů.

Thank you

5. června 2008 v 16:01 | Issabellkaa |  -Manga
Náhled: Zde
Tak jsem tu zase s dalším anime layoutem (Thank you). Myslím si, že se i docela povedl. Je takovej správně holčičí. Jen bohužel s opakováním asi nic nenadělám je to hold blog, ale vím na 100% žo udělám i jako webovou verzi. No těch layoutů co jsem již udělala je mnoho, který půjdou do webové verze, samozřjmně že v blogové zůstanou i nadále, takže nemějte strach. Řeknám že webové stránky vidím na příští týden. ím se můžete podívat na zatím vcelku nefunkční verzi
zatím tam tfunguje jen úvod, pravidla a rozdělení blogových layoutů :D ale zachvilku to bude hotové úplně.

Gardenia

2. června 2008 v 13:23 | Issabellkaa |  -Romantické
Náhled: Zde
Počet použití: 1
Tak po dlouhé době jsem zase narazila na pár velice krásných obrázků. Takže jsem musela alespoň jeden z nich už dnes zpracovat :) a toto z toho vzešlo. Layout se jménem gardenia.